ردیاب هوشمند

ردیاب هوشمند ماشین که برخی آن را با نام جی پی اس خودرو می شناسند ، دستگاه کوچکی است که به صورت مخفی در یکی از قسمت های خودرو قرار می گیرد و با یک سیم کشی بسیار ساده که توسط متخصصان نصب ردیاب هوشمند خودرو انجام می شود، به خودرو متصل می شود.

ردیاب های هوشمند مدل های متفاوتی دارند که شما با استفاده از آنها می توانید از دسته کلید، کیف ، چمدان ، کودک ، سالمند و یا حتی خودروی خود را با آن رهگیری کنید

اساسا ردیاب هوشمند باید اطلاعات مربوط به مکان را فراهم کند، اما یک ردیاب  هوشمند عالی به شما اجازه می‌دهد تا درجه بالاتری از کنترل بر روی این گزارش‌ها داشته باشید. به عنوان مثال، ممکن است بتوانید براساس وسیله نقلیه که یک منطقه را در یک زمان خاص ترک می‌کند، هشدارهای لازم را مشخص کنید. شما سعی دارید کارمندان را پی‌گیری کنید، از ادعاهای بیمه‌ای خود محافظت کنید، یا آن‌هایی که دوستشان دارید را کنترل کنید، باید بتوانید پارامترهای ردیابی خاص را برای کار خود تعیین کنید.

ردیاب هوشمند  به وضوح توان زیادی دارد و همه آن‌ها در یک واحد دو اونس بسیار کوچک جمع شده‌اند. بزرگ‌ترین بعد آن ۲.۷ تا اینچ است، که اساسا اندازه یک تلفن یا تلفن قدیمی است. همچنین دارای یک دکمه  اضطراری است که می‌تواند قابل‌برنامه‌ریزی باشد تا یک هشدار فوری به یک تماس از پیش تعیین‌شده ارایه دهد. شما ممکن است از آن برای هشدار دادن به پلیس، مرکز کنترل مسمومیت، اورژانس و یا حتی درخواست یک فرد محبوب استفاده کنید. باتری به دو هفته قبل زمانی که از فن‌آوری فعال‌سازی حرکت استفاده می‌کنید ساخته می‌شود، اما می‌توانید آن را سریع‌تر با استفاده سریع تخلیه کنید.

درباره japayab

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *