اگر شما معدن یا کارخانه ای دارید و همیشه در حال تردد در مسیر هستید تا بتوانید نظارت کامل بر دارایی های خود داشته باشید ما به شما توصیه می کنیم برای کاهش هزینه رفت و برگشت شما و کاهش وقت و هزینه های شرکت نسبت به خرید دستگاه دزدگیر ماهواره ای با ما تماس بگیرید.
شما با نصب دزدگیر ماهواره ای می توانید در منزل باشید و تنها با داشتن اینترنت و گوشی هوشمند یا وسایلی چون کامپیوتر،لپ تاپ یا تبلت از راه دور برتمام دارایی های خود نظارت کامل داشته باشید.
با نصب دزدگیر ماهواره ای شما می توانید تمام مسیرهای پیموده شده ماشین های خود را مشاهده کنید و حتی زمان حرکت و توقف ماشینها را از راه دور نظاره گر باشید جالب است بدانید که شما می توانید از راه دور سرعت رانندگان ماشین های خود را بررسی کنید و در صورتی که آنها با سرعت غیرمجاز رانندگی کنند سریعا یک اس ام اس برای شما فرستاده می شود که ماشین با سرعت غیر مجاز رانده می شود و همان لحظه شما می توانید موارد را به رانندگان گوشزد کنید.
شاید همیشه بدلیل آنتن دهی بد گوشی ها و مسیرهایی که ماشین در آنجا هستند نتوانید به خوبی با رانندگان ارتباط برقرار کنید یکی از بارزترین ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو ایجاد تماس دوطرفه میباشد.
اگر شما نگران این هستید که زمان تعویض لاستیک،فیلتر،روغن ماشین به تعویق نیفتد و شما بتوانید در زمان مقرر این کارها را انجام دهید با وارد کردن یک سری تنظیمات از زمان تعویض این وسایل مطلع شوید.
با خرید دزدگیر ماهواره ای امنیت دارایی خود را بالا ببرید و حتی باعث کاهش هزینه وافزایش شرکت خود شوید.

جاپایاب فروشنده انواع دستگاه های ردیاب با قیمت مناسب و کیفیت خوب با نرم افزار فارسی 

درباره japayab

3 دیدگاه در ردیاب ماهواره ای

[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *